Souhlas se zpracováním osobních údajů uložen

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů uložen

Děkujeme za Váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Učiníme vše, co je v našich silách, abychom ochránili Vaše data před zneužitím.

Upozorňujeme, že Vaše osobní údaje můžeme zpřístupnit třetím osobám pouze v případech, kdy nám to bude ukládat nebo umožňovat zákon anebo s Vaším souhlasem. Zpřístupňujeme osobní údaje pouze v obvyklém rozsahu zpracovatelům či jiným příjemcům:

  • dodavatelům externích služeb (typicky programátorské či jiné podpůrné technické služby, serverové služby, rozesílání e-mailů, služby související s měřením návštěvnosti našich stránek a přizpůsobování jejich obsahu preferencím uživatelů), doručovatelským  a dopravním společnostem.
     
  • provozovatelům záložních serverů či provozovatelům technologií námi využívaných, kteří je zpracovávají za účelem zajištění funkčnosti příslušných služeb.
     

Na vyžádání či v případě podezření na protiprávní jednání mohou být osobní údaje předané také orgánům veřejné správy.

Souhlas je účinný ode dne jeho udělení, nejdříve však od 25.5.2018 po dobu využívání e-shop: www.fineartsgobelins.cz/com..

Kontaktní informace

adresa

Fine arts Gobelíns s.r.o. /IČ: 03815196/ Horni 159 Ceský Krumlov 38101 Česká republika

telefon

+420 608 171 036

Pracovní doba:

11:00-17:00

PROČ FINE ARTS GOBELÍNS SHOP?

100 % ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ

30 DNÍ NA VRACENI ZBOŽÍ

GARANCE VRACENÍ PENĚZ DO 2 DNŮ

PRACUJEME I O VÍKENDU

UŽ VÍC NEŽ 8 LET DODÁVÁME ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKŮM V ČR

Najdete nás i na MALL.CZ

 cs - No data

O firmě

Fine Arts Gobelins – působí na trhu od roku 2009. Specializuje se na prodej tkaných gobelínů s klasickými i moderními motivy a na prodej textilních dekorací a upomínkových předmětů. Kromě internetového prodeje provozuje i kamenný obchod v Českém Krumlově , Horní ul.159

 fineartsgobelins.cz na biano.cz

Fotogalerie